Splnený sen

Splnili sen a pripravili milé prekvapenie pre Viky k jej 18. narodeninám. Táto mladá slečna bojuje so zákernou chorobou od svojich 3 rokov, je onkologickým pacientom. Väčšinu času preto trávi doma. Rada varí, pečie a číta historické romány.

Do projektu Rezervované pre ženy, ktorý sa konal v ZOC MAX, ju prihlásila jej mama Helena. Chcela pre svoju dcéru, aby sa cítila krásna a zažila deň, kedy ju bude tím vizážistov a stylistov rozmaznávať. Po príjemnej zmene imidžu nasledovalo fotenie s profesionálnym fotografom.

V rámci projektu Happy moments with Banana, ktorý robí radosť chorým deťom a ich blízkym, v spolupráci so sponzormi a dobrými ľuďmi, bolo pre Viky pripravené ďalšie prekvapenie. Keď otvorila dvere do miestnosti, kde ju čakala hŕba darčekov, ako narodeninová torta, kvety, príslušenstvo do kuchyne na varenie aj pečenie, knihy, kozmetické balíčky, náušničky aj červený náramok pre šťastie, Viky neskrývala veľké dojatie. Zo všetkých darčekov mala veľkú radosť, avšak najväčšiu mala zo svojho prvého tabletu.

Soňa Postová